Bielizna damska

Z funkcjonalnością bielizny nie będziemy dyskutowali. Wiadomo – koszulki, majteczki biustonosze to codzienne elementy naszego ubioru. Są potrzebne i niezbędne. Już tylko zależy od nas czy wolimy koronkowe elementy , czy tą zwykłą bawełnianą bieliznę. Zwróć uwagę, że wiele pań uwielbia body. Zapinane w części dolnej nie ściąga się jak typowa koszulka. Można się czuć bezpiecznie nosząc biodrówki czy nisko zapinane spódniczki. Body na ramiączkach , z krótkimi i długimi rękawami będą miały zawsze zastosowanie w ciągu całego roku i na każdą pogodę.

Tradycyjne t-shirt’y i koszulki dostępne są w sklepie w wersji gładkiej jak również opatrzone w elementy koronki czy haftu. Wszystkie cenimy sobie tradycyjność fasonu i kolorów – biel, czerń i beż. Toteż często sięgamy po ten fragment damskiej garderoby – wygodny i komfortowy. Zauwż, że koszulki odpowiednio dobrane kolorystycznie i wzorniczo będą doskonale uzupełniały narzucony sweterek, a nawet stanowiły istotny element Twojej garsonki.

Bielizna nie tylko kojarzy się z dniem, ale również z nocą. Tu króluje cała galeria piżam i wygodnych koszulek nocnych. Najważniejsza cecha to wygoda. W trakcie wypoczynku nic nie może Tobie ograniczać ruchu. Ma być po prostu swobodnie.

Nie każda noc jest identyczna. Są nieliczne, ale istotne dla nas, charakteryzujące się magią. Większość pań marzy o tym, aby od czasu do czasu poczuć się wyjątkowo, kobieco i seksownie. Motywacje bywają różne. Niektóre z nas pragną zaskoczyć partnera, sprawić, aby spojrzał na nas inaczej, niż w zabieganej, wypełnionej licznymi obowiązkami codzienności. Chcemy po prostu podnieść nieco temperaturę związku, wzniecić na nowo płomień namiętności i podkreślić własną zmysłowość. Z pomocą przychodzi nam bielizna zmysłowa, bielizna wyjątkowa, na te niezwykłe, szczególne okazje.

Świat zmysłowej bielizny to świat zupełnie innych materiałów, niż w przypadku bielizny codziennej. O ile, na co dzień nosimy raczej bieliznę z materiałów oddychających i jak najbardziej naturalnych, o tyle na szczególne okazje wybieramy koronki, przezroczystości, siateczki, materiały delikatne w dotyku, niemal muskające nasze ciało. Doskonale spełniają one swoją rolę. Zasłaniają, jednocześnie odsłaniając. Działają na zmysły i wyobraźnię partnera. Mężczyźni są w większości przypadków wzrokowcami, a tego rodzaju materiały zdecydowanie przykuwają spojrzenia… i uwagę. Bardziej odważne lub posiadające idealną czy też zbliżoną mocno do ideału sylwetkę, panie mogą pokusić się o bieliznę z materiałów ściśle przylegających do ciała. Podkreśląc w ten sposób swoje kobiece kształty.

Bielizna zmysłowa idealna na rozgrzewającą magiczną noc. Zawsze kusi, uwodzi, prowokuje, ozdobiona koronką podkreśla urok kobiecego delikatnego ciała. Czyni to z nas kobiet tą wyjątkową, tą jedyną.

Kiedy o ładnej tradycyjnej lub zmysłowej bieliźnie koronkowej myślisz ” Piekna , może to coś dla mnie? “. Nie czekaj. Zamów i spraw sobie tą małą przyjemność. Przecież chodzi o to, aby mieć lepsze samopoczucie, a im lepszy nastrój tym będziesz szczęśliwsza.
Jeśli jednak sądzisz, że bielizna seksowna nie jest dla Ciebie, gdyż może masz parę fałdeczek jak większość z nas, wiedz, że się mylisz! Kiedyś spotkała się śliczna brunetka z panią o rubensoskich kształtach i dyskutowały o bieliźnie, o urodzie i seksownej sylwetce. W trakcie dość długiego monologu ślicznotki o tym jak to smukła sylwetka, delikatna kibić jest seksowna, pani o nieco większej budowie rzecze: ty jesteś zgrabna , a ja powabna ! I to jest prawda! Panie o rubensowskiej figurze są piękne, a nasze romantyczne wzgórki są równie seksowne jak linie smukłej sylwetki.

Jak będziesz wybierała swoją koszulkę, zwróć uwagę na kolor. W zmysłowym świecie erotycznej bielizny zdecydowanie króluje czerń oraz czerwień. Czarna bielizna, zwłaszcza ta koronkowa, od zawsze uważana jest za niezwykle seksowną. Czerwień natomiast pobudza, jak mało który z kolorów. Jednak również kojarząca się raczej z niewinnością biel, w intymnym wydaniu, może wywołać pożądany przez Ciebie efekt. Biała koronka jest równia zmysłowa, jak czarna czy czerwona. Zwróć jednak uwaę, że producenci bielizny oferują też inne kolory, na przykład buduarowy fiolet czy dziewczęcy róż. Może więc różowy to Twój kolor? Sama już sobie odpowiedz.